PLAS hapur SHANTAZHI ndaj NDËRKOMBËTARËVE: Ka VIDEO SEKSI të ambasadorit me zyrtaren e LARTË TË RILINDJES

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:02 18-11-2019 PLAS hapur SHANTAZHI ndaj NDËRKOMBËTARËVE: Ka VIDEO SEKSI të ambasadorit me zyrtaren e LARTË TË RILINDJES Foto montazh, ilustruese

Pas përplasjes së Presidencës me disa ambasadorë të huaj në vendin tonë, të akuzuar nga kreu i shtetit Ilir Meta si të korruptuar dhe të njëanshëm, në media po qarkullojnë lajme “bombastike” përgjime ku ambasadorët janë kapur në intimitet.

Presidenti Ilir Meta refuzoi sot takimin me ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt, ndërsa në media si “Koha Jonë” flitet se “nën radar” është edhe një ambasador tjetër që mund të ekspozohet në një aferë intime me një zyrtare të lartë të qeverisë.

Lajmi nuk dihet nga e ka origjinën, por nëse është i vërtetë janë shumë pikëpyetje që ngrihen. Kush është ambasadori i huaj? kush e ka përgjuar? E të tjera... Në lajm thuhet se:

“Akoma dosja e tij nuk është plotësuar, por janë gjetur fatura, regjistruar biseda që janë jashtë statusit të tij diplomatik si dhe flitet se zotërohet dhe një video seksi me një zyrtare të lartë të Rilindjes”.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092148780822754
array(1) { ["section"]=> string(111) "plas-hapur-shantazhi-ndaj-nderkombetareve-ka-video-seksi-te-ambasadorit-me-zyrtaren-e-larte-te-rilindjes-186356" }