Plas humori në internet, peticion për përsëritjen e ndeshjes mes Anglisë dhe Islandës (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:23 27-06-2016 Plas humori në internet, peticion për përsëritjen e ndeshjes mes Anglisë dhe Islandës (Foto)

Anglia është duke humbur në ndeshjen ndaj Islandës me rezultatin 1-2, çka do të thotë se nëse nuk arrin të shënojë brenda 30 minutave të mbetura, skualifikohet nga Kamopionati Europian.

Një dalje e Anglisë nga Euro do të ishte e papërballueshme për britanikët të cilët kanë vetëm pak ditë që braktisën Bashkimin Europian. Kjo situatë nuk ka kaluar pa u kthyer në humor në rrjetet sociale.

Dikush thotë se tashmë ka nisur një peticion për përsëritjen e ndeshjes mes Anglisë dhe Islandës, që ka arritur plot 100 mijë firma në faqen e Parlamentit Anglez.

Ndërsa një tjetër shkruan se “Bëjmë mirë të mos dalim nga Euro sot. Nuk mund t’i përballojmë dy dalje nga Europa brenda javës”.

asdasd444t_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022565841674805
array(1) { ["section"]=> string(95) "plas-humori-ne-internet-peticion-per-perseritjen-e-ndeshjes-mes-anglise-dhe-islandes-foto-44769" }