Plas keq sherri! Menaxheri i VIP-ave e akuzon publikisht, Genta Gjalpi shpërthen në ofendime: O k... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 05-12-2019 Plas keq sherri! Menaxheri i VIP-ave e akuzon publikisht, Genta Gjalpi shpërthen në ofendime: O k... (VIDEO) Genta Gjalpi dhe Xhani Demika

I ftuar së fundmi në emisionin 'Glamour Zone' ishte Xhani Demika, i njohur edhe si menaxheri i VIP-ave.

Gjatë intervistës së tij, moderatorja sfidoi Xhanin dhe i kwrkoi atij të telefononte një person të afërt dhe ta akuzonte për diçka që ai/ajo nuk e kishte bërë.

Sigurisht që e gjitha ishte në kuadrin e shakasë dhe ai vendosi të telefononte një nga mikeshat e tij më të mira, Genta Gjalpin.

Ai mori në telefon Gentën dhe e akuzoi se kjo e fundit kishte folur keq për të.

'Jam me nerva, ça janë këto muhabete, ti me kë ke fol, ke përhapur llafe për mua, jo menaxhon këtë, jo mashtron ky i tha Xhani.

Duket se Genta nuk i priti mirë fjalët e mikut të saj dhe shpërtheu në ofendime.

'Po ti qënke psikopat fare! Mbush nga mendja ti mo? Debil! O ti k...', iu kthye Genta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076589584350586
array(1) { ["section"]=> string(107) "plas-keq-sherri-menaxheri-i-vip-ave-e-akuzon-publikisht-genta-gjalpi-shperthen-ne-ofendime-o-k-video-188519" }