Plas mes Robert Berishës dhe gazetareve: Më ka ardhur në majë të hundës që më quani burri i Norës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 16-07-2017 Plas mes Robert Berishës dhe gazetareve: Më ka ardhur në majë të hundës që më quani burri i Norës

Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë prej vitesh kanë një marrëdhënie të konsoliduar dhe prindër të një vajze, Renes.

Nora është ngjitur në skenë që në moshë të re ndërsa Roberti dhe pse është marrë gjithmonë me muzikë së fundmi ka filluar të njihet si këngëtar, për shkak të klipeve që ka publikuar.

Siç duket edhe pse tashmë Roberti numëron disa klipe ai vazhdon ende të quhet burri i Norës dhe kjo gjë e ka bezdisur.

I ftuar në emsionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës roberti shprehet: “Më ka ardhur në majë të hundës kur më quanin burri i Norës, sidomos këtu në Shqipëri. Kam që në vitin 1994 që merrem me muzikë. Kam qenë pjesë e band-it të Sinan Vllasaliut”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034860849380493
array(1) { ["section"]=> string(102) "plas-mes-robert-berishes-dhe-gazetareve-me-ka-ardhur-ne-maje-te-hundes-qe-me-quani-burri-i-nores-86317" }