Plas në emision/ Ceka-Baton Haxhiut: Fol mirë, s’je në katund këtu. I kthehet analisti: Të kisha nxjerrë prej studios (DEBATI)

Publikuar tek: politike, më 22:50 26-06-2019 Plas në emision/ Ceka-Baton Haxhiut: Fol mirë, s’je në katund këtu. I kthehet analisti: Të kisha nxjerrë prej studios (DEBATI)

Degjeneron në ofendime debati në emisionin e gazetarit Blendi Fevziu, mes politikanit Neritan Ceka dhe analistit Baton Haxhiu.

Debati nëse shqiptarët duhet të votojnë apo jo në zgjedhjet vendore të 30 qershorit, ka degjeneruar në fyerje personale.

DEBATI:

Ceka: Fol mirë se nuk je në katund, Këtu flitet me intelektualë…

Haxhiu: Nuk e di nuk po flet mirë

Haxhiu: Po të ishe në studion time të kisha nxjerrë prej studios. Nuk mund të flasësh me racizëm

Ceka: Katundar është e folme letrare

Haxhiu: Mos më nxito, dhe bjeri shkurt

Ceka: Batoni ka dalë fare nga orbita. Po e lexon ia kanë dhënë gati.

Haxhiu: Në rrjedhën time as nuk marr ndonjë gjë nga dikush.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11863708496094
array(1) { ["section"]=> string(126) "plas-ne-emision-ceka-baton-haxhiut-fol-mire-s-je-ne-katund-ketu-i-kthehet-analisti-te-kisha-nxjerre-prej-studios-debati-169918" }