Plas në rrjetet sociale, çiftet Veliaj dhe Obama në një foto identike

Publikuar tek: barometri, më 08:19 03-01-2017 Plas në rrjetet sociale, çiftet Veliaj dhe Obama në një foto identike

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023520946502686
array(1) { ["section"]=> string(74) "plas-ne-rrjetet-sociale-ciftet-veliaj-dhe-obama-ne-nje-foto-identike-64466" }