'Plas sherri', Getoari komenton tek foto e një të 'panjohure': Sa i ngjan gruas time! Luana Vjollca: Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 05-08-2020 'Plas sherri', Getoari komenton tek foto e një të 'panjohure': Sa i ngjan gruas time! Luana Vjollca: Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës... Foto arkivë

Marina Vjolla ka bërë lëmsh gjithë rrjetin, madje dhe burrin e asj dhe motrën Luana.

Me foton e fundit që ka publikuar në Instagram ka ngjallur shumë debat, pasi ka ndryshuar ekstremisht pamjen e jashtme.

Nga një vajzë bjonde me flokë të gjatë, është kthyer në një zeshkane me flokë të shkurtër, e të themi të drejtën duket më serioze dhe sikur i ka humbur ëmbëlsia në fytyrë.

"Sa i ngjan gruas time", i komenton Getoari. "Kush është më e mirë", ia kthen Marina, ndërsa Luana ka lënë një tjetër koment epik.

komentet.jpg

"Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël dhe të mirë?"

kush_je.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010170936584473
array(1) { ["section"]=> string(138) "plas-sherri-getoari-komenton-tek-foto-e-nje-te-panjohure-sa-i-ngjan-gruas-time-luana-vjollca-kush-je-ti-dhe-cfare-i-ke-bere-marines-216210" }