Plas sherri keq mes gazetares dhe Olta Gixharit: Më kërkonte t’i merrja këpucët…

Publikuar tek: barometri, më 08:23 15-07-2017 Plas sherri keq mes gazetares dhe Olta Gixharit: Më kërkonte t’i merrja këpucët…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043097972869873
array(1) { ["section"]=> string(84) "plas-sherri-keq-mes-gazetares-dhe-olta-gixharit-me-kerkonte-t-i-merrja-kepucet-86215" }