Plas sherri “live” mes Fatos Lubonjës dhe Ylli Rakipit, situata tensionohet kur flet për Ramën. Lubonja shpërthen në akuza

Publikuar tek: aktualitet, më 20:30 01-06-2017 Plas sherri “live” mes Fatos Lubonjës dhe Ylli Rakipit, situata tensionohet kur flet për Ramën. Lubonja shpërthen në akuza

Jozefina Topalli është ftuar të flasë në lidhje me lënien jashtë listave dhe sulmet që ka bërë ndaj Bashës. Teksa Lubonja mer fjalën, fillon të bëjë analizë të situatës duke përfshirë edhe kryeministrin Rama.

Ndërsa Ylli Rakipi, drejtuesi i emisionit "Të Paekspozuarit" ka ndërhyrë dhe i bën me dije Lubonjës se “pronari i këtij emisioni ka pasur rekropucione nga kryeministri… Debati mes tyre ka vijuar për disa minuta por Lubonja acarohet dhe i kalsifikon partitë në "banda".

Lubonja: Themi një gjë dhe gjëja bëhet realitet. Themi që ndodh një katastrofë dhe bëhet realitet. Merem gjithë kohës mëlçinë. Mëlçia ka kancer, ndërkohë që di se zemra ka probleme, por trupi është një i tërë. Sulmi që ka bërë Jozefina… Jozefina harron se në 2005 mori pushtetin dhe ndejti deri në 2012 dhe harron se atëherë nuk ishte Basha në krye. (vijon)

Rakipi: (e ndërpret kur flet për Ramën) Pronari i këtij emisioni ka pasur rekropucione nga kryeministri...

Lubonja: Nëse duam t'ja shtrojmë Edi Ramës le të vazhdojmë. Se banda janë këto edhe PD….

Rakipi: Nuk mund të flasësh për listat e Ramës ndërkohë që nuk është Edi Rama… Jo t'i je të më ndihmosh mua jo të ma prishësh emisionin. Më lejoni ta drejtoj si emision...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e banorëve në Klos: Na jepni dëmshpërblimin për lopët e ngordhura
Zjarri përfshin shtëpinë, familjarët brenda shpëtojnë mrekullisht »
Article Logic
Execution time: 0.010829925537109
array(1) { ["section"]=> string(124) "plas-sherri-live-mes-fatos-lubonjes-dhe-ylli-rakipit-situata-tensionohet-kur-flet-per-ramen-lubonja-shperthen-ne-akuza-80872" }