Plas sherri me grushte mes kandidatëve për deputetë “live” në emision (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:13 27-09-2016 Plas sherri me grushte mes kandidatëve për deputetë “live” në emision (Video)

Dy kandidatë për deputetë janë përplasur fizikisht gjatë një debati televiziv në Gjeorgji.

 

Kandidatët nga Lëvizja Demokratike dhe Partia Industrialiste ishin ftuar të debatonin për platformat e tyre në zgjedhje, por debati ka degjeneruar shumë shpejt në konflikt fizik. Incidenti vjen vetëm pak ditë pasi dy deputetë të tjerë nga të njëjtat parti u përplasën fizikisht në një tjetër studio. /Newsbomb.al/

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013045072555542
array(1) { ["section"]=> string(79) "plas-sherri-me-grushte-mes-kandidateve-per-deputete-live-ne-emision-video-54306" }