Plas SHERRI me mjete të forta në Elbasan, plagosen dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 22:08 24-05-2020 Plas SHERRI me mjete të forta në Elbasan, plagosen dy persona Foto ilustruese

Një sherr me sende të dorta mes dy personave ka ndodhur në ELbasan, në lagjen "11 nëntori".

Për pasojë , kanë mbetur të plagosur F.S, 36 vjeç dhe K.P, 44 vjeç.

Mendohet se sherri ka nisur për arsye banale, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar.

Të plagosurit janë nisur drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096800327301025
array(1) { ["section"]=> string(67) "plas-sherri-me-mjete-te-forta-ne-elbasan-plagosen-dy-persona-207659" }