Plas SHERRI mes 4 personave në Sauk, plagosen me sende të forta dy vëllezërit binjakë, largohen autorët

Publikuar tek: aktualitet, më 09:03 02-06-2020 Plas SHERRI mes 4 personave në Sauk, plagosen me sende të forta dy vëllezërit binjakë, largohen autorët Ilustruese

Një sherr me sende të forta mes 4 personave ka ndodhur ditën e sotme në Sauk të Vjetër.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy vëllezër binjakë, E.S dhe I.S, 32 vjeç.

Dy personat e tjerë të përfshirë në sherr janë larguar, ndërsa policia është vënë në ndjekje të tyre.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 02.06.2020, rreth ores 08:30, në Sauk të Vjetër, për motive të dobëta  janë konfliktuar me sende te forta, dy vellezërit I.S dhe E.S., binjakë 32 vjeç,  me dy persona të tjerë ende të paidentifikuar, ku si pasoje e konfliktit jane demtuar me sende te forta dy vellezrit, të cilët ndodhen në spital për të marrë ndihmë mjeksore.  Me ardhjen e sherbimeve të Policisë, personat janë larguar nga vendi I ngjarjes.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve, si edhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019562959671021
array(1) { ["section"]=> string(108) "plas-sherri-mes-4-personave-ne-sauk-plagosen-me-sende-te-forta-dy-vellezerit-binjake-largohen-autoret-208720" }