Plas sherri mes ish-kunetërve në urbanet e Tiranës, “çuditet” gjithë autobuzi

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 09-05-2017 Plas sherri mes ish-kunetërve në urbanet e Tiranës, “çuditet” gjithë autobuzi

Dy ish-kunetër janë takuar ratësisht në autobuzet e Tiranës por përplasja mes tyre ka habitur të gjithë.

 

Një debat i ashpër ka nisur mes 31-vjeçari M.U i cili ka kërcënuar me jetë ish-kunatin, shtetasin J.M, vjeç 45, banues në Babrru.

Mësohet se debati ka nisur për shkak se i riu është ndarë nga motra e 45-vjeçarit.

Policia ka referuar materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe po punohet shoqërimin e shtetasit M.U, vjeç 31, banues në Bathore. Gjithë autobuzi ka befasuar pasi debati mes tyre ka degraduar në fjalë banale.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA paralajmëron qytetarët amerikanë për protestën e PD
KLD merr vendimin për gjyqtarët e skandaleve Shyqyri Çobo dhe Ibrahim Hoxha »
Article Logic
Execution time: 0.012695074081421
array(1) { ["section"]=> string(80) "plas-sherri-mes-ish-kuneterve-ne-urbanet-e-tiranes-cuditet-gjithe-autobuzi-78043" }