Plas sherri mes lesbikes së bigbrother dhe Fiorentinës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:33 11-04-2017 Plas sherri mes lesbikes së bigbrother dhe Fiorentinës

Kei dhe Fiorentina janë dy banore që janë miqësur shumë më njëra tjetrën që kur ka nisur spektakli. Mesa duket marrëdhënia e tyre ka nisur krisjet e para.

Fiorentina kohët e fundit ka qenë mjaft e tensionuar për shkak se është bërë xheloze për partnerin e saj Olsin. Por edhe me Kein duket se e ka tensionuar situatën duke folur me tone të ashpra, që prej ditës së shtunë. Fiorentinën e shqetëson ngritja e zërat e Keit, që ndërhyn në distancë në debatin mes Ervinit me Lupçes.

Debati mes tyre.

Fiorentina: Kei shko atje dhe fol nga afër.

Kei: Ç’të duhet ty si flas unë e nga flas unë?

Fiorentina: Ke qenë e para që kë bërë këtë vërejtje, apo tani e ndryshove pllakën.

Kei: Kam ndërruar mendje dhe dua të ndërroj pllakën. Më pëlqen pllaka e kuqe tani, nuk më pëlqen më e zeza. Edhe boll.

Fiorentina: Boll nuk më thua dot ti mua!

Kei: Ja thashë vetes, nuk ja thashë njeriu tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019996881484985
array(1) { ["section"]=> string(60) "plas-sherri-mes-lesbikes-se-bigbrother-dhe-fiorentines-74870" }