Plas sherri mes Ylli Rakipit dhe Lorenc Vangjelit në “Opinion” (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:00 04-04-2017 Plas sherri mes Ylli Rakipit dhe Lorenc Vangjelit në “Opinion” (Video)

Përveç debatit, duket se në përfundim të emisionit “Opinion”, analistë e ftuar në studio kanë humbur durimin duke u përplasur me njëri-tjetrin.

Ylli Rakipi i ka kërkuar Lorenc Vangjelit të mos bëjë kakofoni në studio, ndërsa i është drejtuar moderatorit Blendi Fevziu duke i thënë se po e kthen emisionin në “njëri flet, tjetri i bie daulles”.

“Nuk është faji im nëse tjetri sillet në rolin e shkopit”, ka qenë përgjigja e Vangjelit.

VIDEO:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070891380310059
array(1) { ["section"]=> string(72) "plas-sherri-mes-ylli-rakipit-dhe-lorenc-vangjelit-ne-opinion-video-74011" }