Plas sherri në avion, gruaja zbulon tradhëtinë e burrit, piloti bën ulje emergjente

Publikuar tek: bota, më 15:45 07-11-2017 Plas sherri në avion, gruaja zbulon tradhëtinë e burrit, piloti bën ulje emergjente

Një avion në Indonezi i Linjës Katar Airways ka bërë një ulje emergjente pasi një çift nga Irani janë zënë në bord.

Pasagjerët dhe ishin nisur për në Bali dhe kanë përfunduar në Chennai.

Gruaja që mendohet se ishte në gjendje të dehur, filloi të zihej me bashkëshortin e saj pasi i mori telefonin dhe zbuloi që ai e tradhëtonte.

Personeli në avion u përpoq të ndante çiftin dhe të pushonte sherrin por ishte e pamundur.

Teksa e panë që situata po u shpëtonte nga duart pilotët vendosën të bënin një ulje emergjente në qytetin Chennai.

Familja u mbajt në aeroport derisa gruas i doli pija.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i pajetë në banesë politikani që u përfshi në skandalin seksual
Arratiset shqiptari nga qendra e imigracionit në Skoci (Foto-Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010720014572144
array(1) { ["section"]=> string(87) "plas-sherri-ne-avion-gruaja-zbulon-tradhetine-e-burrit-piloti-ben-ulje-emergjente-98692" }