Plas sherri në "Dance With Me", mes Robertit dhe Renatos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:27 26-09-2016 Plas sherri në

Pasi Renato Mekolli ka interpretuar këngën greke “Soma Mou” në “Dance With Me” kanë plasur polemikat në spektakël.

I pari ishte Robert Aliaj i cili e ka kritikuar ashpër Mekollin pasi sipas tij asnjë grek nuk ka kënduar dhe nuk do të këndojë ndonjëherë shqip. Në këtë diskutim është përfshirë edhe Alketa, e cila i kërkoi Robertit të mos e vazhdonte diskutimin. “Nuk jam fare dakord që këtu të këndohet greqisht, sepse asnjë grek nuk këndon shqip”, tha ai.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010073900222778
array(1) { ["section"]=> string(59) "plas-sherri-ne-dance-with-me-mes-robertit-dhe-renatos-54193" }