Plas sherri në PD, kundërshtari i Bashës sulmon ashpër deputetin e ri: O shoku je kundër linjës së kryetarit

Publikuar tek: politike, më 20:42 25-08-2017 Plas sherri në PD, kundërshtari i Bashës sulmon ashpër deputetin e ri: O shoku je kundër linjës së kryetarit

Kriza në PD sa vjen dhe thellohet dhe tashmë duket se në kampin demokrat janë krijuar dy blloqe të kundërta mes tyre, ai pro Bashës dhe kundër Bashës.

Ironisë së deputetit më të ri të PD-së Agron Shehaj, për Astrit Patozin dhe Mjalinda Bregun, i është përgjigjur Julian Deda.

Aktori Deda që është anëtar i këshillit kombëtar të PD-së njhet si një nga kundërshtarët më të ashpër të Bashës.

Këtë herë ai ka replikuar ashpër me një status të Agron Shehajt, duke i thënë se nuk duhet t’i gëzohet largimeve nga Partia, por duhet të punojë që të largohen Rama dhe Veliaj.

Më poshtë statusi i plotë i Julian Dedës: 

Screenshot_3_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025837898254395
array(1) { ["section"]=> string(112) "plas-sherri-ne-pd-kundershtari-i-bashes-sulmon-ashper-deputetin-e-ri-o-shoku-je-kunder-linjes-se-kryetarit-90204" }