“Plas sherri” për shikueshmërinë, televizionet informative nxjerrin të dhënat “sheshit”

Publikuar tek: aktualitet, më 16:21 13-05-2017 “Plas sherri” për shikueshmërinë, televizionet informative nxjerrin të dhënat “sheshit”

Mes televizioneve informative në vend ka "plasur” sherri për shikueshmërinë më e lartë gjatë protestës së Opozitës.

Spikerja e News 24, Ola Bruko dhe kryedaktorja e këtij televizioni Anila Jole, kanë publikuar të dhënat zyrtare të matjes së audiencës. Sipas asaj që kanë publikuar të dyja gazetaret në  facebook rezulton që ky televizion të ketë pasur audiencën maksimale.

Pas publikimit të këtyre të dhënave kanë qenë një numër i lartë komentuesish që kanë konfirmuar këtë fakt. 

shikimi_ok.jpg

shikueshmeria.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja çfarë ka ndodhur me 15 të arrestuarit pas përfundimit të protestës
Protestueses i bie të fikët në mes të turmës, shikoni kush vrapon t’i japë ndihmën e parë »
Article Logic
Execution time: 0.010128974914551
array(1) { ["section"]=> string(88) "plas-sherri-per-shikueshmerine-televizionet-informative-nxjerrin-te-dhenat-sheshit-78539" }