Plas sherri te Juventus, Dybala përplaset me Alegrin për zëvendësimin

Publikuar tek: sport, më 17:07 23-10-2017 Plas sherri te Juventus, Dybala përplaset me Alegrin për zëvendësimin

Juventus arriti të marrë një fitore të thellë këtë fundjavë kundër Udinezes 2 me 4.

Por duket se kjo gjë nuk e ka sjelle atmosferën e mirë në dhomat e zhveshjes së bardhezinjve.

Këtë herë është një konflikt i yllit të “zonjës së vjetër”, Paulo Dybala dhe teknikut bardhezi Alegri. Numri 10 i Juventuesit nuk e ka pritur mirë zëvendësimin me Dagllas Kosta dhe këtë gjë e ka shprehur në mimikë dhe në momentin e uljes në pankinë.

Corrire dello sport shkruan se marrëdhënia mes lojtarit dhe Alegrit tashmë është e ngrirë dhe se do të priten javët e ardhshme për të parë nëse raportet do të rregullohen apo jo. /newsbomb.al.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015126943588257
array(1) { ["section"]=> string(74) "plas-sherri-te-juventus-dybala-perplaset-me-alegrin-per-zevendesimin-96918" }