“Plas” thika mes të rinjëve, humb jetën një i mitur

Publikuar tek: rajon, më 12:59 18-01-2021 “Plas” thika mes të rinjëve, humb jetën një i mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Prishtinë.

Bëhet me dije se rreth orës 10:10, në rrugën “Ylber Fanaj”, janë përfshirë në një konflikt pesë të rinjë.

Mediat vendase raportojnë se njëri nga të miturit ka goditur viktimën L.B me mjet të prehtë përkatësisht thikë duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Policia ka mbërrituir në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vodhën makinën një gruaje me aftësi të kufizuara, pas historisë hajdutët kthejnë mjetin: Edhe ne kemi zemër
»
Article Logic
Execution time: 0.01157808303833
array(1) { ["section"]=> string(55) "plas-thika-mes-te-rinjeve-humb-jeten-nje-i-mitur-235430" }