'Plasëm vape', Franceska Jaçe e sapo dalë nga dushi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 02-07-2020 'Plasëm vape', Franceska Jaçe e sapo dalë nga dushi (FOTO) Françeska Jaçe

Vera ka ardhur dhe me temperaturat në maksimum, modelet janë të parat që i "hedhin në kosh" rrobat e tepërta.

Kështu ndodh dhe me Franceska Jaçen. Ish-banorja e Big Brother është një nga femrat më simpatike dhe më të komentuara të showbiz-it.

Ajo është shumë aktive në Instagram, aty ku publikon foto nga më të ndryshmet, shpeshherë provokuese. Së fundmi ajo ka postuar një foto e sapo dalë nga dushi, me peshqir në kokë dhe me bikini ngjyrë të zezë, paksa transparente.

"Plasëm vape", shkruan ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0102219581604
array(1) { ["section"]=> string(60) "plasem-vape-franceska-jace-e-sapo-dale-nga-dushi-foto-212593" }