Plasin të qeshurat në mitingun e PD, deputeti ka dy ankesa për fushatën dhe ia thotë Bashës në sy

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:31 06-06-2017 Plasin të qeshurat në mitingun e PD, deputeti ka dy ankesa për fushatën dhe ia thotë Bashës në sy

Deputeti i Partisë Demokratike Genc Strazimiri është pjesë e takimit elektoral është pjesë e takimit elektoral që po mbahet në këto momente në Tiranë me banorët e njësisë nr. 4 dhe 8.

Por, fjalën e tij e ka nisur me dy ankesa, të cilat i ka shprehur në formën e batutave.

“Partia jonë na e lë gjithnjë takimin e në orën 11.00 dhe në mes të diellit”, u shpreh Strazimiri. Kjo batutë është pritur me të qeshura dhe më pas fjala e tij u mbjat normalisht, duke folur për platformën e Partisë Demokratike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071520805358887
array(1) { ["section"]=> string(102) "plasin-te-qeshurat-ne-mitingun-e-pd-deputeti-ka-dy-ankesa-per-fushaten-dhe-ia-thote-bashes-ne-sy-81408" }