"PlayBoy" transformohet, e para myslimane që pozon me shami (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 28-09-2016

Gazetarja myslimane u  bë e para që pozoi me shami për “PlayBoy”, revistë e cila deri para një viti në faqet e saj vendoste femra nudo.

22 vjeçarja Noor Tagouri,do të shfaqet  në rubrikën e muajit tetor si pjesë e “Renegades Series”.

 Tagouri është nga Virxhinia dhe tha  tha se ëndërron të jetë folësja e parë me hixhabi në televizionin komercial amerikan.

Ajo vodhi vëmendjen online në vitin 2012 kur publikoi një foto të saj në tryezën e ABC 7 News, me përshkrimin: “Spikerja e parë me hixhabi në televizionin amerikan”. Ndërsa tani Gazetarja ka pozuar për revistën e famshme.

38DDF32700000578-3811001-image-a-52_1475037440141.jpg38DDB21400000578-3811001-image-a-54_1475037497560.jpg38DDB20800000578-3811001-image-a-53_1475037493091.jpg38DDB20E00000578-3811001-image-a-56_1475037507124.jpg38DDB20200000578-3811001-image-m-57_1475037748519.jpg38B2533400000578-3811001-image-a-51_1475037431742.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020481109619141
array(1) { ["section"]=> string(68) "playboy-transformohet-e-para-myslimane-qe-pozon-me-shami-fotot-54400" }