Plazh në Drimadhes

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:45 21-07-2015 Plazh në Drimadhes

Një prej gjireve të virgjëra në plazhin e Drimadheve në Dhërmi. Aty ku natyra është ende e paprekur nga “civilizimi”, pushuesit e pakët mund të shijojnë ujin e kristaltë, rërën e bardhë dhe zhurmën e dallgëve të detit.

Foto është dërguar nga Gilberta Selamaj e cila është kujdesur që këtë mrekulli të natyrës shqiptare ta ndajë me ne.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089690685272217
array(1) { ["section"]=> string(24) "plazh-ne-drimadhes-16637" }