Plazh në Valbonë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:38 21-08-2015 Plazh në Valbonë

Lugina e Valbonës sjell një tjetër alternativë shumë të veçantë për pushuesit në Shqipëri. Gjendur mes Alpeve, në Tropojë, ajo ofron natyrën e jashtëzakonshme, qetësinë, mikpritjen, traditën dhe ushqimin bio.  Por lumi ofron edhe plazhine veçantë, zhytjen në ujrat e pastra të veriut. Gjatësia e luginës  deri në lumin Drin është 50.6 kilometra.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010056972503662
array(1) { ["section"]=> string(22) "plazh-ne-valbone-18845" }