Plazhi i Borshit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:25 15-07-2015 Plazhi i Borshit

Një gazetar ukrainas i cili ka shijuar dy ditë pushimi në plazhin e mrekullueshëm të Borshit ka filmuar gjithçka duke përmbledhur përmes një videoje pamje që të bëjnë të mos duash të shkosh në asnjë vend tjetër. Në fakt, së fundmi është kthyer në traditë që të huajt vijnë në Shqipëri dhe nuk largohen thjesht me shijen e mirë që të lenë përgjithësisht pushimet por atë çfarë kanë parë e shijuar vetë e ndajnë edhe me të tjerë përmes fotove, videove apo dokumentarëve duke na dhënë një “mësim të mirë”  edhe ne shqiptarëve që gjithmonë e kemi patur këtë maninë për të kaluar pushimet jashtë në një kohë kur këtu kemi gjithçka që natyra e pakursyer mund të na falte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010258913040161
array(1) { ["section"]=> string(22) "plazhi-i-borshit-16215" }