Plazhi i Durrësit i kthehet origjinalitetit, pushuesit me peshqirë e bukë me vete (FOTOGALERI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:24 10-06-2020 Plazhi i Durrësit i kthehet origjinalitetit, pushuesit me peshqirë e bukë me vete (FOTOGALERI) Plazhi i Durrësit

Pavarësisht se moti nk ka qenë shumë i qendrueshëm, kjo nuk i ka penguar disa pushues që të shijojnë rërën dhe disa rreze dielli.

Mesa duket, as rritja e numrit të të infektuarve nuk i ka mbajtur dot brenda qytetarët. Por ata u janë përmbajtur udhëzimeve të autoriteteve, duke respektuar distancimin fizik, e duke marrë ushqime të përgatitura nga shtëpia.

Për më shumë flasin fotot e mëposhtme të shkrepura nga LSA.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094840526580811
array(1) { ["section"]=> string(98) "plazhi-i-durresit-i-kthehet-origjinalitetit-pushuesit-me-peshqire-e-buke-me-vete-fotogaleri-209807" }