Plazhi i Gjipesë- Fotografia fituese e "Colours of Albania"

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:15 02-09-2015 Plazhi i Gjipesë- Fotografia fituese e

Fotografia e cila ka zënë vendin e parë në konkursin "Colours of Albania" është realizuar në plazhin e mrekullueshëm të Gjipesë nga fotografi profesionist dhe i apasionuar pas natyrës, Nëntor Oseku. Në konkurs morën pjesë qindra konkurues të tjerë me fotografi po kaq të bukura nga të gjitha trojet shqiptare.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097260475158691
array(1) { ["section"]=> string(62) "plazhi-i-gjipese-fotografia-fituese-e-colours-of-albania-19738" }