Plot 29-vjeçe, këngëtarja shqiptare më në fund merr patentën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 30-07-2019 Plot 29-vjeçe, këngëtarja shqiptare më në fund merr patentën

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha njihet për karakterin e saj pa komplekse dhe të drejtpërdrejtë.

Së fundmi, ajo ka dhënë një lajm mjaft të mirë nga jeta e saj, pa e vrarë mëndjen se mund të paragjykohet nga të tjerët.

Edhe pse në moshën 29 vjeçare, Bebe ka ka marr lejen e drejtimit.

Këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me një patentë në dorë.

Bebe ka kërkuar ndihmën e fansave të saj se çfarë makine të blejë.

 ‘E mora patentën sot! Çfarë makinë duhet të ble’, shkruan këngëtarja.

Screenshot_13.png

Screenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076818466186523
array(1) { ["section"]=> string(66) "plot-29-vjece-kengetarja-shqiptare-me-ne-fund-merr-patenten-173875" }