Plumb në kokë/ Ekzekutohet 43-vjeçari shqiptar në Romë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:40 26-01-2020 Plumb në kokë/ Ekzekutohet 43-vjeçari shqiptar në Romë

Një 43-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Itali.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Tufello

Sipas burimeve policore, viktima, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije rezulton me precedentë penalë.

Ai u qëllua me plumb në kokë dhe vdiq në vend.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për të rënë në gjurmët e autorëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010408163070679
array(1) { ["section"]=> string(60) "plumb-ne-koke-ekzekutohet-43-vjecari-shqiptar-ne-rome-193171" }