‘Plumb në shpatull, rrëzohet në tokë dhe plagoset në kokë’, Ardian Çapja mbërrin te Trauma pas atentatit, forca të shumta policie ‘rrethojnë’ spitalin (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:27 08-06-2020 ‘Plumb në shpatull, rrëzohet në tokë dhe plagoset në kokë’, Ardian Çapja mbërrin te Trauma pas atentatit, forca të shumta policie ‘rrethojnë’ spitalin (FOTO) Foto nga spitali

Këto janë pamjet kur Ardian Çapja, i cili mbeti i plagosur nga atentati me snajper që iu bë ditën e sotme në Elbasan, ka mbërritur në spitalin e Traumës, i rrethuar nga forca të shumta policie.

Pranë spitalit ka forca të shumta policie, të cilët kanë krijuar dhe perimetrin e sigurisë për shkak të të kaluarës kriminale që Çapja ka.

Nga atentati Çapja ka marrë një plumb në shpatull, më pas është rrrëzuar në tokë, ku si pasojë ka pësuar dëmtime në kokë. Si pasojë e plagëve ai ka pësuar shumë hemorragji dhe ndohet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se atentati i është bërë pranë rrugicës së shtëpisë, nga një autor i cili ka qëlluar me snajper drejt tij, ndërkohë që ndodhej në makinë.

LEXO EDHE:https://www.newsbomb.al/iu-be-atentat-me-snajper-ardian-capja-ne-gjendje-te-rende-mberrin-te-trauma-me-forca-te-shumta-renea-209470

Foto te spitali:

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

103195207_682693189233139_6971565766702420848_n.jpg

102706494_2648891588682590_8593680645950112809_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OFL 'godet' në Tiranë dhe Kavajë, i dërgon formularin e pasurisë 4 VJEDHËSVE dhe një TRAFIKANTI DROGE (EMRAT)
Mbyllet Drejtoria e Sigurimeve Shoqërore në Shkodër, punonjësja rezulton pozitive me Covid-19 »
Article Logic
Execution time: 0.012684106826782
array(1) { ["section"]=> string(155) "plumb-ne-shpatull-rrezohet-ne-toke-dhe-plagoset-ne-koke-ardian-capja-mberrin-te-trauma-pas-atentatit-forca-te-shumta-policie-rrethojne-spitalin-foto-209480" }