Plumba në plazhin e Velipojës, tmerrohen pushuesit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:04 24-07-2015 Plumba në plazhin e Velipojës, tmerrohen pushuesit

Një person ka rënë në prangat e policisë pasi ka shtënë me armë zjarri të tipit “kallashnikov’ në plazhin e Velipojës.

Autori është 39 vjeçari Bujar Buhaj banues në Shkodër i cili ka shtënë në ajër duke tmerruar pushuesit e shumtë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe pas arrestimit të 39 vjeçarit ka mbledhur gëzhojat model 56 që janë sekuestruar nën cilësinë e provës materiale që do i kalojnë Prokurorisë për hetim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosen me thikë dy të rinj në Sarandë, kërkohet autori
Drogë në konvikt, 18 persona në polici si rezultat i operacionit »
Article Logic
Execution time: 0.011699914932251
array(1) { ["section"]=> string(55) "plumba-ne-plazhin-e-velipojes-tmerrohen-pushuesit-16894" }