‘Po afrojnë votimet prandaj del ky, po me Tiren ç’do bëhet?’, Rama kapet me komentuesit: Kështu kam dal gjithmonë, është në burg, mos ki merak...

Publikuar tek: aktualitet, më 18:01 21-01-2021 ‘Po afrojnë votimet prandaj del ky, po me Tiren ç’do bëhet?’, Rama kapet me komentuesit: Kështu kam dal gjithmonë, është në burg, mos ki merak... Rama në Bubq

Kryeministri Rama, shoqëruar nga ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, si dhe nga kryetari i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi, ka kryer inspektimet në zonën e Krujës, aty ku tërmeti ka lënë më shumë gjurmë.

Ndërkohë, si gjithmonë ka dhe qytetarë që shprehin pakënaqësinë e tyre përmes komenteve në videot që publikon kryeministri.

“Po afrojnë votimet, prandaj del ky, po me Tiren çfarë do bëhet”, i shkruajnë Ramës. “Kështu kam dal gjithmonë unë, ajo është në burg, mos ki merak”, i kthehet Rama.

Screenshot_9_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fermerë aplikoni deri më 25 shkurt për të marrë naftën që deri dje e paguanit me taksa, tashmë falas
Përplasje e dhunshme mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës në Elbasan, i vihet flaka makinës, thyhen xhamat e lokalit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017735958099365
array(1) { ["section"]=> string(141) "po-afrojne-votimet-prandaj-del-ky-po-me-tiren-c-do-behet-rama-kapet-me-komentuesit-keshtu-kam-dal-gjithmone-eshte-ne-burg-mos-ki-merak-235885" }