Po bën xhiron e rrjetit, 11- vjeçari kryen veprimin epik gjatë fjalimit të Trump

Publikuar tek: bota, më 22:14 06-02-2019 Po bën xhiron e rrjetit, 11- vjeçari kryen veprimin epik gjatë fjalimit të Trump

Për shkak se mbante të njëjtin mbiemër me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, 11-vjeçari Joshua tallej nga moshatarët e tij dhe prindërit ishin detyruar t’a çonin në një tjetër shkollë.

Bashkëshortja e Donald Trump, Melania, e ftoi 11 vjeçarin në fjalimin e rëndësishëm të bashkëshortit të saj, mirëpo teksa Trump fliste për kufirin mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës, Joshua ka filluar të flejë.

Mgjithëse ishte në rreshtin kryesor të të ftuarve, ai nuk e vrau mendjen.

Foto e tij po bën xhiron e rrjetit.

-640-0-5c5b049e5fe85.jpg

-640-0-5c5b04a16af68.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021770000457764
array(1) { ["section"]=> string(85) "po-ben-xhiron-e-rrjetit-11-vjecari-kryen-veprimin-epik-gjate-fjalimit-te-trump-151843" }