Po bën xhiron e rrjetit, kjo është reklama e Krishtlindjeve që po prek zemrat e të gjithëve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 18-11-2019 Po bën xhiron e rrjetit, kjo është reklama e Krishtlindjeve që po prek zemrat e të gjithëve (VIDEO)

Ndonëse na ndajnë rreth një muaj nga dita e Krishtlindjes, duket se reklamat kanë nisur që tani.

Më e fundit që po bën xhiron e rrjetin në mbarë botën, është ajo e dyqaneve ‘John Lewis & Partners’ në Britani.

Reklama ka prekur zemrat e të gjithëve dhe marrë miliona klikime.

‘John Lewis & Partners’ e ka si ritual publikimin e reklamave çdo vit për Krishtlindje, mirëpo ndryshe nga herët e tjera kjo e sivjetshmja kaloi kufijtë e Britanisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074560642242432
array(1) { ["section"]=> string(103) "po-ben-xhiron-e-rrjetit-kjo-eshte-reklama-e-krishtlindjeve-qe-po-prek-zemrat-e-te-gjitheve-video-186345" }