‘Po bëni një punë të mrekullueshme me nxënësit’, Kryebashkiaku i Korçës falenderon mësuesit: Edhe pse jashtë klasave…

Publikuar tek: aktualitet, më 11:52 28-03-2020 ‘Po bëni një punë të mrekullueshme me nxënësit’, Kryebashkiaku i Korçës falenderon mësuesit: Edhe pse jashtë klasave… Sotiraq Filo

Kryebashkiaku i Korçës Sotiraq Filo shpreh mirënjohjen për të gjithë mësuesit dhe pedagogët në Shqipëri.

Përmes një statusi në “Facebook”, Filo deklaron se ata po bëjnë çdo ditë një punë të mrekullueshme me nxënësit, dhe studentët edhe pse jashtë klasave të tyre.

Më tej, ai i falenderon dhe i dedikon mëngjesin e sotëm si simbol respekti.

Statusi i plotë:

Mirënjohje dhe respekt për të gjithë mësuesit dhe pedagogët të cilët edhe pse jashtë klasave të tyre, po bëjnë çdo ditë një punë të mrekullueshme me nxënësit dhe studentët!

Ky mirëmëngjes është për ta!

Faleminderit!

#edukiminedistance

#qendroneshtepi

91079055_2856308101088928_4135681488865722368_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011484146118164
array(1) { ["section"]=> string(119) "po-beni-nje-pune-te-mrekullueshme-me-nxenesit-kryebashkiaku-i-korces-falenderon-mesuesit-edhe-pse-jashte-klasave-200382" }