Po dëgjonte muzikë të lartë me kufje, treni përplas për vdekje adoleshenten

Publikuar tek: bota, më 15:54 22-04-2019 Po dëgjonte muzikë të lartë me kufje, treni përplas për vdekje adoleshenten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bjellorusi, ku një adoleshente humbi jetën pasi u përplas nga një tren mallrash ndërkohë që po kalonte hekurudhën.

Adoleshentja kishte vendosur kufje dhe po dëgjonte muzikë, kjo ka bërë që mos të shohë lokomotivën.

Ajo është hedhur 18 metra në ajër nga hekurudha në stacionin e Rahachoë.

Adoleshentja ishte gjallë kur u dërgua në spital, por lëndimet e shumta i morën jetën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013895988464355
array(1) { ["section"]=> string(81) "po-degjonte-muzike-te-larte-me-kufje-treni-perplas-per-vdekje-adoleshenten-161421" }