Po e puth apo çfarë? Loredana shkon në Kosovë dhe takon Mozzikun, foto po bën xhiron e rrjetit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 30-10-2020 Po e puth apo çfarë? Loredana shkon në Kosovë dhe takon Mozzikun, foto po bën xhiron e rrjetit

Loredana dhe Mozzik, një nga çiftet më të komentuar të showbizit, janë ndarë prej kohësh, por vajza e tyre Hanna i ka mbajtur ata të lidhur deri diku.

Dyshimet se ata janë rikthyer së bashku kanë qenë të shpeshta, nga vetë fotot që janë bërë publike.

Loredana erdhi sërish dje në Kosovë dhe çifti është fotografuar sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata shihen mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhet i ulur kurse Loredana po i thotë diçka. Foto ndërkohë po bën xhiron e rrjetit.

lori.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fjolla Morina në ‘arrest shtëpie’, shihni çfarë surprize i ka bërë partneri i saj
Këngëtari ironizon qeverinë: Këta nuk dinë si u vodhën 2 milionë euro, e jo më të dinë se a jam unë ose ti me COVID »
Article Logic
Execution time: 0.010262966156006
array(1) { ["section"]=> string(99) "po-e-puth-apo-cfare-loredana-shkon-ne-kosove-dhe-takon-mozzikun-foto-po-ben-xhiron-e-rrjetit-225846" }