“Po flet si e ëma e Zeqos në majë të gomarit”, çfarë kritikash i bënë komentuesit kryeministrit në facebook? (BATUTAT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:54 19-04-2017 “Po flet si e ëma e Zeqos në majë të gomarit”, çfarë kritikash i bënë komentuesit kryeministrit në facebook? (BATUTAT)

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit në facebook, pasi postoi një video për shëndetësinë shqiptare.

“Pa diskutim që shumë më shumë mbetet për t'u bërë në spitalet tona rajonale. Po a ka krahasim mes sot dhe 3 vjet e gjysëm më parë?”, shkruan Rama. Reagimet kanë qenë të shumta dhe nga ana tjetër, kryeministri nuk ka qëndruar “duarkryq” dhe u ka kthyer përegjigje shumicës prej tyre.

Ja disa prej komenteve dhe batutave më pikante:

 

 

 11.jpg

 

22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.4531569480896
array(1) { ["section"]=> string(118) "po-flet-si-e-ema-e-zeqos-ne-maje-te-gomarit-cfare-kritikash-i-bene-komentuesit-kryeministrit-ne-facebook-batutat-75655" }