Po fliste në telefon, punonjësi merr në eskavator gruan (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:29 06-03-2019 Po fliste në telefon, punonjësi merr në eskavator gruan (VIDEO)

Një punonjës në Kinë me emrin Keo Wo Son ka marrë me vete një grua në ganxhën e eskavatorit pasi fliste në telefon dhe nuk ishte i përqendruar.

 

Gruaja, e quajtur Lin Suon ishte atje për të kontrolluar sigurinë e ambientit të punës.

Punonjësi pasi e hedh gruan nga eskavatori, e dëgjon duke bërtitur dhe zbret për ta shpëtuar. Videoja ka bërë xhiron e internetit dhe është bërë që tani virale.

Me siguri gruaja do bëjë një kritikë të keqe për punonjësin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013602018356323
array(1) { ["section"]=> string(67) "po-fliste-ne-telefon-punonjesi-merr-ne-eskavator-gruan-video-155422" }