Po hante ndërkohë që xhironte VIDEO-n, Encës i ndodh e papritura: Më ngeci në fyt...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:56 11-09-2019 Po hante ndërkohë që xhironte VIDEO-n, Encës i ndodh e papritura: Më ngeci në fyt...

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare.

Ajo nuk nguron të publikojë herë pas here foto dhe video provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtraja ka postuar në Instagram një video teksa shfaqet duke konsumuar fruta.

Mirëpo në një moment, Encës i ndodh e papritura.

Duke shijuar rrushin, asj i ngel një farë në fyt. Menjëherë bukuroshja shtrembron fytyrën dhe mbyll xhirimin me kaq

'Meqe familjareve te mi nuk ju jepet shume per foto, ju pershendes me nje video duke ngrene fruta derisa me ngel nje fare rrushi ne fyt, po ju ku po i kaloni pushimet?', shkruan Enca krah videos, duke treguar se e kanë realizuar familjarët e saj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010771989822388
array(1) { ["section"]=> string(86) "po-hante-nderkohe-qe-xhironte-video-n-ences-i-ndodh-e-papritura-me-ngeci-ne-fyt-178085" }