Po hante në një restorant italian, në barkun e peshkut gjen të pabesueshmen

Publikuar tek: bota, më 08:16 26-02-2016 Po hante në një restorant italian, në barkun e peshkut gjen të pabesueshmen

Lindsay Hasz, një grua nga Washington teksa po darkonte në restorantin e preferuar të saj, një restorant italian, i ka ndodhur diçka e pazakontë.

“Ndjeva sikur m’u thyen dhëmbët”, tha Lindsay e cila ndërsa po hante peshk, nxorri nga goja një perlë.

“E rrotullova, e pashë nga afër dhe ishte perfekte”, tregon gruaja e cila perlën vendosi ta ruajë dhe t’ja japë ekspertëve. Ata vlerësuan se perla e rralë e quajtur Quahog, vlen rreth 600 dollarë.

d2.jpg

d1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012387037277222
array(1) { ["section"]=> string(80) "po-hante-ne-nje-restorant-italian-ne-barkun-e-peshkut-gjen-te-pabesueshmen-33569" }