Po ju ndjek dikush në Facebook?! Mos u habisni po të jetë me “këmbë përpjetë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:23 11-06-2015 Po ju ndjek dikush në Facebook?! Mos u habisni po të jetë me “këmbë përpjetë”

Linjat perfekte trupore kërkojnë kujdes në çdo moment. Këtë e dëshmojnë më së miri këto foto ku shfaqet Alessia Marcuzzi dhe Viktoria Beckam. Krahas punës, në momentin që merren me telefonin Beckam dhe Marcuzzi gjejnë  kohë edhe për pak relaks. Mos habisni  nëse dikush  që ju ndjek nga  telefoni, në  anën tjetër të shfaqet në këtë mënyrë, me këmbë përpjetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21390104293823
array(1) { ["section"]=> string(79) "po-ju-ndjek-dikush-ne-facebook-mos-u-habisni-po-te-jete-me-kembe-perpjete-13258" }