Po kënaqeni me pushime në shi? Na dërgoni FOTOT tuaja dhe bëhuni 'lajm' për një ditë

Publikuar tek: kulture-art, më 10:55 29-06-2018 Po kënaqeni me pushime në shi? Na dërgoni FOTOT tuaja dhe bëhuni 'lajm' për një ditë

Ky fund qershori e ka gjetur Shqipërinë të përfshirë nga reshjet e shiut por kjo asesi nuk mund t’ia zbehë bukurinë dhe rehatinë pushimeve tuaja.

 

Ne ftojmë këdo që po kalon pushimet nga çdo cep i Shqipërisë, të na dërgojë foto me masazh (inbox) në faqen tonë të facebook, në instagram ose në adresën [email protected].

Fotoja më e bukur e ditës do të përzgjidhet nga stafi dhe do të qendroj% përgjatë gjithë ditës në website-in tonë si “FOTO E DITËS” bashkangjitur me emrin e autorit që ka realizuar foton.

Na dërgoni çdo ditë, duke nisur nga tani, shkrepjet tuaja më të bukura nëpër Shqipërinë tonë turistike. Newsbomb.al ju uron pushime të mbara!

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024204969406128
array(1) { ["section"]=> string(88) "po-kenaqeni-me-pushime-ne-shi-na-dergoni-fotot-tuaja-dhe-behuni-lajm-per-nje-dite-126161" }