'Po ku ka si ti moj Shqipëria ime', Meta ja merr këngës krah artistëve (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:12 20-05-2019 'Po ku ka si ti moj Shqipëria ime', Meta ja merr këngës krah artistëve (VIDEO)

Sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve, presidenti Ilir Meta ka publikuar një video teksa këndon 'Po ku ka si ti, moj Shqipëria ime' në krah të Marjana Kondi, Marin Orhanasi dhe Kozma Dushi.

'Me të mëdhenjtë e skenës dhe muzikës, Marjana Kondi, Marin Orhanasi dhe Kozma Dushi, përshëndetëm sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve, të gjithë fëmijët pa kujdes prindëror, me një nga perlat e këngës shqiptare', shkruan Meta bashkëngjitur videos.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021358966827393
array(1) { ["section"]=> string(80) "po-ku-ka-si-ti-moj-shqiperia-ime-meta-ja-merr-kenges-krah-artisteve-video-165020" }