“Po mbajnë shënim targat e autobuzëve”! Deputeti publikon foton dhe bën denoncimin për POLICINË

Publikuar tek: politike, më 13:15 27-01-2018 “Po mbajnë shënim targat e autobuzëve”! Deputeti publikon foton dhe bën denoncimin për POLICINË

Deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi denoncon oficerë të policisë rrugore të cilët po mbajnë shënim sipas tij targat e autobuzëve që sjellin protestuesit në Tiranë për protestën e mesditës së 27 janarit.

E duket se fotot e Boçit janë shkrepur ndërkohë që ka qenë në makinë, kur ka parë policinë që mban shënime në bllok.

“Ja si e lufton policia jonë krimin...duke marrë shënim targat e autobuzëve që sjellin qytetarët që u ka ardhë në majë të hundës me qeverisjen. Aferim!!!” shkruan Boçi duke publikuar dhe foton në rrjetin social facebook, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098249912261963
array(1) { ["section"]=> string(99) "po-mbajne-shenim-targat-e-autobuzeve-deputeti-publikon-foton-dhe-ben-denoncimin-per-policine-108127" }