'Po më shkatërron', Rita Ora flet hapur për sëmundjen e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 22-11-2019 'Po më shkatërron', Rita Ora flet hapur për sëmundjen e saj

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ka folur për problemet e saj shëndetësore.

Ajo ka treguar se ka probleme me fytin dhe kjo gjë e pengo çdo ditë edhe më shumë.

Pavarësisht se merr mjekim, duket se Rita nuk ka pasur asnjë përmirësim.

Ditën e sotme, përmes një postimi në Instastory, Ora ka zbuluar se puna dhe lodhja po ia vështirësojnë edhe më shumë situatën.

'E urrej kur e shtyj veten aq shumë për të arritur rezulatin më të mirë të mundshëm dhe nuk dëgjoj trupin, sepse nuk dëshiroj të zhgënjej askënd. Por ndonjëherë në jetë duhet të kujtohemi se nuk jemi robot dhe duhet të kujdesemi për shëndetin mendor dhe fizik. Shpresoj që ky problemi me grykët të më zhduket. Po më shkatërron vërtetë. Gjithsesi ju dua të gjithëve', ka shkruar Rita.

Screenshot_20191122-163630_Instagram-498x1024.jpg

Screenshot_18.jpg

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03843092918396
array(1) { ["section"]=> string(63) "po-me-shkaterron-rita-ora-flet-hapur-per-semundjen-e-saj-186852" }