'Po me Vetonin ç'pate mor i pabesë!', Petrit Vasili sulmon Edi Ramën: Pse i tradhëtove këshilltarët e Kukësit?

Publikuar tek: politike, më 21:52 27-11-2020 'Po me Vetonin ç'pate mor i pabesë!', Petrit Vasili sulmon Edi Ramën: Pse i tradhëtove këshilltarët e Kukësit? Foto-Montazh, Petrit Vasili dhe Edi Rama

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili nëpërmjet një statusi në rrjetin social 'Facebook' ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama ndaj heqjes së titullit "Qytetar Nderi të Qarkut të Kukësit" të Veton Surroit, duke e quajtur të pabesë.  

Në statusin e titulluar "Edi po me Vetonin ç'pate mor i pabesë!", Vasili sulmon kryeministri Rama, i cili sipas tij tradhëtoi këshilltarët e Kukësit duke i nxjerrë budallenj.

Statusi i plotë:

"Edi po me Vetonin ç'pate mor i pabesë!

Edi po pse i tradhetove keshilltaret e Kukesit?

Edhe ju dhe urdher keshilltareve, qe ti hiqnin titullin Vetonit edhe tani i shan dhe i nxjerr komplet si budallenj.

Po pse ke qene, je dhe do mbetesh i pabese?

Po budallai me i madh eshte kushdo qe te beson më ty."shkruan Vasili.

tit-vasili.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i opozitës: Kam një vit që nuk e pranoj rrogën, hyra në parlament për të thënë që politika bëhet edhe ndryshe
Kryemadhi: Jam kundër izolimit të dytë, por ja kush duhet të karantinohet »
Article Logic
Execution time: 0.015998840332031
array(1) { ["section"]=> string(111) "po-me-vetonin-c-pate-mor-i-pabese-petrit-vasili-sulmon-edi-ramen-pse-i-tradhetove-keshilltaret-e-kukesit-229380" }