'Po mendoj çfarë të bëj për 30-vjetor', mami i Rita Orës ia pret shkurt dhe bën komentin epik: Për ditëlindje? Në shtëpi te nona...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 30-06-2020 'Po mendoj çfarë të bëj për 30-vjetor', mami i Rita Orës ia pret shkurt dhe bën komentin epik: Për ditëlindje? Në shtëpi te nona... Rita Ora

Rita Ora është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat. Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e para 1 viti në Aman të Utah.

Atë ditë ajo e konsideron si një nga ditëlindjet më të bukura të saj, teksa mendon se çfarë do bëjë në nëntor të këtij viti, për 30-vjetor.

Sigurisht që ky postim nuk i ka shpëtuar mamasë së ritës, Vera Orës, e cila i ka bërë dy komente, një në anglisht dhe një në shqip.

30.JPG

"Për ditëlindjen e 30-të? Do ta kalosh me prindërit sigurisht", ndërsa poshtë i lë një tjetër koment epik "për ditëlindje të 30-të, në shtëpi te nona".

300.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014230966567993
array(1) { ["section"]=> string(130) "po-mendoj-cfare-te-bej-per-30-vjetor-mami-i-rita-ores-ia-pret-shkurt-dhe-ben-komentin-epik-per-ditelindje-ne-shtepi-te-nona-212355" }